ASISTENT VANZARI

SC PETROUZINEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ASISTENT VANZARI (Ofertare, Facturare, mentinerea relatiilor cu clientii actuali si cu furnizorii, marirea bazei de date cu clienti/furnizori noi, vizite la clienti etc.)

CERINTE

1. Limba engleza mediu/avansat
2. Studii medii/superioare
3. Cunostinte temeinice de operare PC
4. Usurinta in comunicare in relatia cu clientii si
furnizorii
5. Experienta in vazari de produse industriale
6.Persoana dinamica, responsabila si cu dorinta de
aprofundare a cunostintelor in domeniu
Domeniul este de vanzare a robinetelor industriale,
motiv pentru care se solicita minim de cunostinte
tehnice sau abilitatea de a asimila cu usurinta
acestea

BENEFICII OFERITE

Program de lucru fix ( Luni- Vineri 8ore/zi).
Mediu de lucru intr-un ambinet placut.salariu,comisioane,premii.
Transport asigurat pe raza orasului.

Compania Petrouzinex activeaza de aproape un deceniu pe piata de robineti industriali din Romania.
Experienta acumulata in aceasta perioada, profesionalismul oamenilor si atitudinea de fair-play a facut ca Petrouzinex sa devina unul dintre principalii furnizori de robineti Industriali pentru multe din societatile mari din tara.
Dorind sa vina in intampinarea pietei de profil, Petrouzinex a devenit importator direct de robineti industriali, optimizandu-si in acelasi timp intregul proces de furnizare a echipamentelor. Astfel, de la o stransa legatura cu furnizorii, la marirea si diversificarea constanta a stocurilor de robineti industriali si o abordare profesionista si constructiva a clientilor, intregul lant este gandit sa vina in sprijinul dumneavoastra.