ANGAJRZ INVATATOR,EDUCATOR IN PIATRA NEAMT

cabinet de psihologie

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
- iubitor de copii;
- creativitate și spontaneitate;
- seriozitate;
- capabil de lucru în echipă;
- open mind;
- dornic de a învăța.

CERINTE

 educator:
- absolvent de liceu pedagogic și/sau colegiu de institutori;
- cunoscător al limbii engleze la nivel mediu – avansat;
- experiență de predare la grădiniță de minimum 1 an;
- dorință reală de a lucra în învățământ pe termen mediu sau lung.
! Nu suntem interesați de persoane care doresc să lucreze în învățământ numai ocazional sau tranzitoriu. Vă mulțumim pentru înțelegere !

 învățător:
- minimum definitivat sau grad didactic II;
- cunoașterea unei limbi străine, îndeosebi limba engleză, germană sau franceză reprezintă un avantaj;
- interes pentru angajarea în sistemul de învățământ privat pe un program de 8 ore/zi.

DESCRIEREA FIRMEI

cabinet de psihologie individual