Agent Vanzari Van Sell - Divizia de seminte Norocel

Licurici Impex

Job expirat

RESPONSABILITATI

CE VA TREBUI TU SA FACI

+ Sa te incante un program de lucru de L-V, cu S si D libere
+ Sa realizezi obiectivele de vanzari, incasari si distributie numerica
+ Sa vizitezi toti clientii de pe ruta alocata si sa intocmesti, impreuna cu acestia, necesarul de marfuri - fata in fata, nu prin telefon
+ Sa te ingrijesti ca produsele sa fie prezentate eficient, indiferent de client sau locatie
+ Sa-ti doresti pe zi ce trece mai mult personal si profesional
+ Sa fii cel mai bun ambasador al companiei

CERINTE

CERINTELE DE BAZA ALE POSTULUI

+ Sa ai cel putin bacalaureatul luat
+ Sa fi lucrat macar un an in vanzari si in relationarea cu oamenii
+ Sa detii permis de conducere categoria B fara incidente majore

CUM NE DORIM SA FIE VIITORUL COLEG

+ Cu atitudine pozitiva, constructiva si cu excelente abilitati de comunicare
+ Cu rationament sanatos bazat pe o judecata corecta
+ Cu capacitate de a lucra multi-tasking si bun finalizator

BENEFICII OFERITE

CE ITI PUTEM NOI OFERI
+ Salariu fix si bonusuri in functie de performanta
+ Beneficiile extrasalariale: tichete de masa, prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc.
+ Autoturism de serviciu, smartphone si imprimanta mobila performante
+ Instruire in acord cu standardele postului si ale companiei
+ Oportunitate de dezvoltare profesionala

LICURICI IMPEX SRL este cel mai important distribuitor din zona Moldovei, de produse din categoria FMCG. Pe langa sediul central din Onesti, are deschise sapte filiale in principalele orase din Moldova. Comercializeaza o gama variata de produse si dezvolta o noua latura a afacerii, cea de transporturi internationale.

• Misiunea Companiei este: excelenta in distributie!
• Tinta noastra ramane: mentinerea pozitiei de lider si satisfacerea tuturor clientilor nostri datorita ofertei noastre de produse si a serviciilor de calitate prestate.
• Managerii de top ai companiei sunt specialisti cu experienta de cel putin 10 ani in domeniul managementului vanzarilor si beneficiaza de programe profesionale de dezvoltare a carierei si gestionare a competentelor oamenilor din subordine.