SEF MAGAZIN

INSTANT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmire comenzi catre furnizori conform cererii si necesarului magazinului
• gestionarea materialelor si produselor din depozit;
• realizarea receptiilor conform normelor in vigoare pe baza de acte insotitoare;
• depozitarea materialelor pe loturi de calitate si sortimente;
• eliberarea produselor finite din gestiune, pe baza comenzilor si contractelor aprobate.

CERINTE

1)Calificare – minim studii medii, preferabil economice;
2)Experienta anterioara relevanta – min 2 ani in domeniu, instalatii termice, instalatii sanitare, fitinguri, materiale de constructii.
3)Calitati dorite – responsabilitate, corectitudine, spirit organizatoric, autoritate, siguranta, comunicativitate, incredere, capacitate de incadrare in termene limita,
4)Cunostinte – de: contabilitate primara, legislatia stocurilor, operare PC, abilitati de calcul matematic,

BENEFICII OFERITE

1)pachet salarial competitiv (salariul negociabil in urma interviului,
2)mediu de lucru prietenos in cadrul unei echipe de profesionisti;
3)oportunitatea de dezvoltare a carierei profesionale.
CV-urile se pot trimite si pe adresa : instantinternational@gmail.com

Compania noastra se ocupa de comertul de materiale de constructii centrale termice, instalatii, electrice, electrocasnice, respectiv service centrale termice avand o experienta bogata in domeniu. In cadrul companiei noastre sunt apreciate performanta, implicarea, abilitatiile, proactivitatea, dar mai ales valorile umane.
Daca doresti sa faci parte din echipa noastra de succes nu ezita sa aplici pentru acest post!