Sef Birou Aprovizionare

BKD Electronic S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal va fi absolvent al facultatii tehnice profilul electric sau electronic. Acest post se va protrivi unei persoane cu initiativa, foarte ordonat, cu rezistenta la stres. Se va oferi salariu competitiv si beneficii pentru asigurarea acestei pozitii.

CERINTE

Cunostinte de lucru cu Baze de Date (Access, mySQL & SQL, etc.)
Cunostinte avansate de operare PC
Abilitatea de a se descurca in situatii de stres si abilitatea de a se ocupa de prioritati cu minimul de efort si stres
Limbi straine: Engleza - scris, vorbit bine, Germana este un plus
Abilitatea de a se integra si a conduce o echipa

BENEFICII OFERITE

Salariu la nivel competitiv si este strict legat de performantele profesionale

Proiectare, executie, intretinere echipamente electrice si electronice, tehnologie SMD.

BKD Electronic S.A. este o companie tanara care actioneaza in domeniul productiei si proiectarii de echipamente electrice de masura si control pentru medii industriale.

Mai multe detalii despre compania noastra puteti gasi pe pagina de web www.bkdelectronic.ro