director general

SC EC Electronics Manufacturing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- principala responsabilitate fiind raportarea activitatii firmelor din Romania catre EC Electronics Limited din Marea Britanie
Contribuie la atragerea de noi clienti
- Urmareste dezvoltarea pietei; lanseaza propuneri cu scopul crearii de noi produse si dezvoltarii celor deja existente
- Reprezinta societatea in fata organizatiilor si institutiilor din exterior si terte parti in conformitate cu autoritatea ce i-a fost atribuita;
Isi exercita controlul si organizeaza verificari ale activitatilor societatii;

CERINTE

studi superioare de specialitate
- vorbit si scris lb englez foarte bine
- experienta intr-un post similar minim 1 an
-cunostinte despre legislatia ( financiara) romana
-orientarea catre clientii, abilitati in vanzarii, abilitati de comunicare si negociere
-abilitati de coordonare si conducere

BENEFICII OFERITE

salariu foarte atractiv precum si alte beneficiu asociate cu succesul Grupului
European

Suntem un grup de firme de succes specializate in productia de fire si cablurii electrice si optice precum si a echipamentelor din mai multe domenii cum ar fii: domeniul medical, marina, militar.
Pentru a ne putea dezvolta afacerea in Romania avem nevoie de personal in urmatoarele posturi: