Angajam educatoare sau pedagog de recuperare

Federatia Caritas, Casele de Copii Sfantul Nicolae

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam educator sau pedagog de recuperare cu calificare in domeniu la Casele de copii Sfantul Nicolae din Peciu Nou. Salariu atractiv. Munca de educator presupune intelegere, sprijin, protectie oferita copiilor separati de familia naturala. Programul de lucru este de 6 ore pe zi cu doua weekend-uri libere pe luna. Mediu de lucru placut, atmosfera calda, familiala, o masa/zi asigurata. Decontam transportul.
Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 0256414294 (persoana de contact Miron Ana) sau asteptam CV-urile dumneavoastra pe adresa de email: st.nikolaus60@yahoo.com.

CERINTE

-aptitudini pedagogice
-rabdare, intelegere, toleranta fata de copil

BENEFICII OFERITE

-decontare autobuz
-o masa pe zi asigurata
-tabara de 2 saptamani la munte pe perioada verii

Casele de Copii Sfantul Nicolae, situate in localitatea Peciu Nou, functioneaza in sistem familial de peste 20 de ani.