Manager de productie

AF Link

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate franceza din industria materialelor izolante deschide site de productie industriala la Pecica, Jud.Arad si angajeaza un MANAGER DE PRODUCTIE

Responsabilitati:
- Planifica, organizeaza, controleaza si participa la activitatile de mentinere si dezvoltare a capacitatilor de productie
-Organizeaza sarcinile si responsabilitatile personalului din executie, supravegheaza si formeaza
- Raspunde de organizarea materiei prime si al controlului de calitate, cunoaste si anticipa aplicarea normelor in vigoare
- Coordoneaza comenzile si logistica produselor spre clientii din afara tarii

CERINTE

Cerinte
- Studii superioare finalizate
- Limba franceza-nivel avansat
- Limba engleza-nivel mediu
- Bune cunostinte de operare PC ( MS Office)
- Flexibilitate /spirit de echipa/responsabil/perseverent
Constituie avantaj:
- Experienta in productia industriala
- Domiciliu in Jud. Arad

Candidatii care se potrivesc cu cerintele de mai sus sunt invitati sa aplice on-line.

Societate franceza din industria materialelor izolante deschide site de productie industriala la Pecica, Jud.Arad