agent vanzari magazin online

WAINCRIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati si sarcini:
-administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si de furnizori autohtoni si straini;
- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
- participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora.

CERINTE

Cerinte:

-capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;
- personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
- fara obligatii personale majore (studii in desfasurare, probleme personale consumatoare psihic, alte activitati profesionale paralele etc.);
-cunostinte avansate de limba engleza;
-cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet);

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa
bonusuri in functie de realizari

Compania este pe piata romaneasca din 1996, cu un portofoliu de clienti extins in toata tara.
Domeniul principal de activitate consta in executia de saune si piscine,
echipamente si accesorii conexe acestora.
Suntem intr-o continua dezvoltare, urmand ca in viitor sa inauguram si noul sediu.