Sofer distributie marfa - Pantelimon

Misavan Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei livra marfa cu duba de 3,5 tone. Descarci produsele, pe rand, la clienti;

Vei incasa bani numerar sau alte instrumente de plata de la clienti (facturi, chitante). Nu vei primi bani numerar in fiecare zi, de la fiecare client, dar atunci cand ii primesti, ii depui la bancomat si duci chitanta la depozit a doua zi;

Te vei asigura ca pastrezi duba de serviciu in conditii bune de functionare si de curatenie. Nu este nevoie de cunostinte tehnice, ne ocupam noi de masina daca este cazul, tu doar sa o pastrezi asa cum o primesti.

CERINTE

Minim 4 ani experienta permis categoria B;

Domiciliu stabil in Bucuresti / Pantelimon;

Minim 1 an EXPERIENTA intr-un post similar (distributie marfa). Ne-ar ajuta sa cunosti deja modul de lucru in distributie si ideal rute in Bucuresti, Ilfov, Arges, Dambovita, Prahova, Giurgiu, Teleorman;

Cazier curat.

BENEFICII OFERITE

Un drum lung și sigur, cu un contract pe perioadă nedeterminata;

Program de lucru de luni - vineri;

Reducere la achizitia de produse Misavan. Cumperi produsele mai ieftin decat de la magazin.

Cu o experienţă de 20 ani ca furnizor de produse de curăţenie, ne orientăm activitatea către mai multe direcţii business: retail, HoReCa, medical, office, diferite industrii. Portofoliul cuprinde produse de curăţenie, menaj, produse din hârtie şi plastic, produse de ambalare, din carton şi unică folosinţă, candele şi dispensere.
Ne dorim sa #trecem Romania pe curat!