Operator Logistica

HUMANGEST ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentrul unul din clientii nostri, companie furnizoare de servicii logistice, recrutam Manipulant Marfa.
Locatie: Soseaua de centura, Pantelimon, Ilfov (transport asigurat din Cernica si Bucuresti (Camil Ressu si Theodor Palady)

Responsabilități:

- Descarcarea si incarcarea marfurilor din/in camion;
- Pregatirea comenzilor de picking si alocarea acestora pe zona de verificare/expeditie;
- Etichetarea si ambalarea articolelor, dar si a paletilor si amplasarea acestora pe locatiile stabilite de sistemul informatic;
- Infolierea paletilor, ca urmare a finalizarii procesului de verificare/pregatire pentru expeditie.

CERINTE

- Studii: minim 8 clase;
- Atentie, flexibilitate si spirit de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- Salariu: 2100 lei net in primele 3 luni, dupa primele 3 luni (in urma unei evaluari a performantelor profesionale individuale) se va majora salariul cu 200 lei net;
- Bonusuri in functie de performanta;
- Tichete de masa 20 lei/zi lucrata;
- Contract pe perioada nedeterminata;
- Program: 08:00-16:30;
- Transport asigurat din Cernica si Bucuresti (Bd. Camil Ressu si Bd. Theodor Palady).

Pentru mai multe detalii: 0 733 000 662

Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane.
Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane.
Humangest Group va pune la dispozitie o gama variata de servicii:
Recrutare si Selectie de Personal;
Leasing de Personal;
Administrare de Personal si Payroll;
Evaluarea performantelor angajatilor;
Training;
Outplacement;
Detasare de Personal in Strainatate