Operator in Industria Alimentara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea, verificarea, controlul echipamentelor si componentelor (materiii prime, materiale) necesare desfasurarii procesului tehnologic specific fluxului pentru a asigura calitatea produsului si indeplinirea planului de productie;
- Executarea proceselor tehnologice in vederea indeplinirii sarcinilor specifice procesului de productie;
- Respectarea politicilor, procedurile si standardelor profesionale de lucru stabilite la nivelul companiei.

CERINTE

- Seriozitate, responsabilitate si implicare
- Initiativa
- Dinamism si flexibilitate
- Capacitate de lucru in echipa
- Respectarea standardelor de lucru
- Respectarea disciplinei muncii
- Absolvent studii medii sau scoala profesionala
- Viteza de lucru
- Constiinciozitate
- Rezistenta fizica mare
- Atentie distributiva
- Respectarea ordinii desfasurarii operatiilor
- Capacitate de lucru in conditii de stres
- Experienta de minim 1 an in industria alimentara, de preferinta in cea de panificatie/ patiserie

BENEFICII OFERITE

- Salariu de baza – intre 1800 – 2200 ron net, in functie de experienta si abilitati
- Tichete de masa – 20 ron/zi lucratoare
- Posibilitatea de a lucra ore suplimentare (platite cu procent de 175%)
- Spor de noapte (se lucreaza in 3 schimburi)
- Bonus anual, tichete cadou de Craciun si Paste
- In functie de numarul de ore suplimentare efectuate, se poate ajunge la venituri nete de pana la 3000 ron (incluzand tichetele de masa)