Lucrator in depozit - Pantelimon

Misavan Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ești o persoană harnică și atentă la detalii? Hai în echipa noastră.

Descrierea postului / activități:
Încarci / descarci marfă;
Selectezi și pregătești marfă conform facturilor (hârtie, detergenți, menaj);
Înveți să lucrezi cu sistemul WMS (cititoare de coduri de bare) - noi îți oferim pregătirea necesară!

CERINTE

Experiența anterioară în domeniu este un avantaj, dar nu este o cerință. Vom fi încântați să te învățăm tot ce trebuie să știi.
Te angajăm pe tine, dacă ai domiciliul stabil în Pantelimon / Branesti / Cernica.

BENEFICII OFERITE

Program de lucru de luni - vineri doar într-un singur schimb;
Contract pe perioada nedeterminata;
Salariu fix + bonus de performanță + bonuri de masă;
20 % reducere la achizitia de produse Misavan;
Transport asigurat pe raza orașului.

Cu o experienţă de 20 ani ca furnizor de produse de curăţenie, ne orientăm activitatea către mai multe direcţii business: retail, HoReCa, medical, office, diferite industrii. Portofoliul cuprinde produse de curăţenie, menaj, produse din hârtie şi plastic, produse de ambalare, din carton şi unică folosinţă, candele şi dispensere.
Ne dorim sa #trecem Romania pe curat!