Fabrica materiale de constuctii angajeaza 2 reprezentanti vanzari pentru judetul Iasi si pentru Bucuresti

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

1 POST REPREZENTANT VANZARI - zona Bucuresti
1 POST REPREZENTANT VANZARI - Judetul Iasi

Descrierea jobului
Promoveaza produsele si serviciile companiei
Dezvolta relatii puternice de business in piata
Deserveste si extinde portofoliul de clienti din zona alocata
Este responsabil cu informarea constanta a clientilor in ceea ce priveste: ofertele periodice, produsele noi, serviciile etc.
Analizeaza nevoile pietei si identifica noi potentiali clienti
Se ocupa de cererile, intrebarile si problemele intampinate de clienti
Viziteaza clientii in mod regulat in locatiile lor
Creaza propuneri pentru clientii noi, pliate pe nevoile acestora si pe focusul companiei

CERINTE

Candidatul ideal:
Cunoaste piata din domeniul materialelor de constructii
Are experienta minim 3 ani in domeniul mentionat mai sus
Este absolvent al unei faculati de profil constuctii - Constituie un avantaj
Detine abilitati de comunicare si negociere
Are bune cunostinte de operare PC ( Microsoft Office: Word, Excel, Outlook )
Are permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Oferim in schimb:
Salariu fix + bonus
Autoturism de serviciu
Smartphone de serviciu
Traininguri specifice