Electronist mantenanta

ArenaJobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o firma mare, de productie, cu sediul in Pantelimon (Ilfov), cautam un Inginer tehnic electronist.
Aceasta persoana se va ocupa de mentenanta masinilor de productie (echipamente pentru tiparit si legatorie Manroland, Kolbus, KBA)
Este necesara o disponibilitate de a interveni in fiecare zi, inclusiv zile festive.

CERINTE

Candidatul ideal este un profesionist in mentenanta de echipamente industriale cu urmatoarele caracteristici:
- cel putin trei ani de experienta pe o pozitie similara
- cu permis de conducere (reprezinta un avantaj masina proprie)
- absolvent studii tehnice/electronice

BENEFICII OFERITE

Se ofera un loc de munca stabil, cu oportunitatea de a lucra intr-o firma solida.

ArenaJobs este o firma internationala de resurse umane activa in Romania din anul 2007. Serviciile noastre includ recrutare, munca temporara si training. Vizitati site-ul nostru www.arenajobs.ro pentru mai multe informatii.