ANGAJAM MONTATOR PARBRIZE

METRO AUTO GLASS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ANGAJAM MONTATOR PARBRIZE, PENTRU MICTOBUZE, AUTOCARE, AUTOTURISME, CU EXPERIENTA.
Contact : Alexe Liliana 021/270.34.02

CERINTE

- carnet de conducere cat.B

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv in functie de realizari.

Societatea METRO AUTO GLASS este o firma cu capital privat , infiintata in anul 2008. Domeniul de activitate consta in distributia (si in sistem En-gross) montarea si dezaburirea in sistem NON-STOP de parbrize , geamuri laterale, lunete, marca Dubleks, Baskent, Billur, acoperiind marea majoritate a marcilor si tipurilor de autovehicule fabricate la nivel mondial pentru modele mai vechi auto, dar si pentru modele noi iesite pe piata precum si distibutia de piese auto pentru camioane, autocare si microbuze,(originale si after market), marca Orex, Original, Mercedes, Man, Neoplan, Setrm, Scania, Isuslu, Temsa. Suntem unici distribuitori ai Ugurlu Oto Cam A.S si Olympia unii dintre cei mai renumiti producatori de parbrize si geanuri auto din Turcia. Produsele noastre respecta toate reglementarile specifice, priviind siguranta circulatiiei pe drumurile publice si protectia pasageriilor, cu standardele nationale si internationale in vigoare.