Zugrav (perioada determinata de 12 luni)

COMTEL FOCUS SA - hotel angelo Otopeni

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contract de munca pe perioada determinata de 12 luni. Nu se ofera cazare.
- executa lucrari de varuit, vopsit, gletuit, gips carton, respectand procedurile de lucru;
- izoleaza zona in care lucreaza astfel incat sa nu afecteze spatiul din jur;
- intocmeste necesarul de materiale astfel incat sa asigure continuitatea activitatii;
- face propuneri de rezolvare a problemelor gasite;
- raspunde de buna intretinere a echipamentelor de lucru;
- respecta normele de protectia muncii si PSI;
- realizeaza in mod corect depozitarea deseurilor rezultate.

CERINTE

- experienta in lucrari de amenajari interioare (zugravit, vopsit, gletuit, etc);
- cunostinte solide de zugravit, vopsit, etc;
- calificare Zugrav, Vopsitor, Ipsosar;
- simt estetic foarte dezvoltat;
- persoana responsabila si organizata;
- persoana curata;
- punctualitate si capabilitatea de a respecta termene

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv

Hotelul de 4 stele 'angelo Bucuresti' este situat in imediata apropiere a Aeroportului International Henri Coanda pe drumul european E60/DN1, beneficiind in consecinta de legaturi de transport rutier convenabile. Chiar si inainte de 2008, cand fost redefinit conform conceptului hotelurilor angelo al grupului hotelier Vienna House, s-a numarat printre primele adrese de hoteluri business din Bucuresti. Imbinarea reusita dintre concepte de design moderne si servicii de calitate superioara reprezinta factorul determinant in ecuatia de calitate a angelo Bucuresti.
Unele dintre caracteristicile deosebite ale hotelului angelo Bucuresti:
 Distanta de numai 300 m de Aeroportul International Henri Coanda
 Transferul gratuit la si de la Aeroportul International Henri Coanda
 177 de camere (dintre care 69 amenajate in designul angelo)
 Sali de conferinte si de intalniri cu o capacitate de pană la 190 de persoane (20 de sali individuale pentru sedinte sau reuniuni)
 Internet gratuit in lobby si in camere
 Parcare pazita (gratuita) pentru clientii hotelului