Urgent Agenti de Paza zona Otopeni

Exigent Security Guard

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agenti de Paza baieti, in conformitate cu legea 333/2003.

CERINTE

Aspect fizic placut.
Seriozitate,
Constiinciozitate,
Fluent si placut in vorbire.
Adaptabil programului de lucru in ture.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca
Se acorda uniforma gratuit si se asigura scolarizare pentru obtinerea atestatului.

EXIGENT SECURITY GUARD S.R.L, societate tanara pe piata de securitate din Romania cu capital integral romanesc, va ofera urmatoarele servicii:
Asigurarea pazei de bunuri si valori mobiliare si imobiliare, de domicilii sau bunuri personale, Asigurarea pazei hotelurilor si restaurantelor cu personal de supraveghere si ordine. Asigurarea pazei exterioare si interioare pentru societati, sectii, birouri,casierii,standuri de marfuri si magazine de desfacere, Asigurarea integritatii si securitatii marfurilor si corespondentei speciale pe timpul transportului pana la destinatie.