Tinichigiu auto

SC Lido Finance Group Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Executa lucrari de reparatii tinichigerie auto.
Experienta in utilizarea unui stand de redresare caroserii
Executa lucrari de pregatire in vederea vopsirii autoturismelor

CERINTE

-studii profesionale;
-persoana serioasa, ordonata, cinstita, corecta, fara vicii, spirit organizatoric.

BENEFICII OFERITE

-contract pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba;
-conditii de lucru bune.

Service-ul Lido Finance Group este situat in Otopeni si dispune de un punct de lucru cu suprafata de 1800 mp, iar personalul de specialitate al firmei cuprinde 15 persoane.

Pentru lucrari de tinichigerie si vopsitorie avem urmatoarele dotari:
- aparatura pentru indreptarea pieselor de caroserie fara demontarea elementelor de tapiterie;
- stand pentru redresat caroserii;
- o cabina de pregatire pentru vopsitorie;
- o cabina moderna de vopsitorie

Pentru lucrari de mecanica si electrica, service-ul este dotat cu :

- 2 elevatoare pe 2 coloane pentru greutatea utila maxima de 3000 kg;
- un elevator pe 2 coloane pentru greutatea utila maxima de 4000 kg;
- o rampa de geometrie pe 4 coloane pentru greutatea utila maxima de 5000 kg;
- un extractor de ulei;
- tester motor;
- aparate de masura si control pentru unitati de masura electrice;
- aparat de incarcare freon;
- aparat inlocuire lichid de frana;
- aparat pentru curatat instalatia climatizare de bacterii.