tehnician electronist echipamente de automatizare

SC DUE PI SERVICE RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

realizeaza activitati de instalare/montaj echipamente
realizarea activitatilor de testare/verificare a echipamentelor/instrumentelor de proces
efectueaza probe de continuitate/rezistenta/rigiditate dielectrica
planificarea activitatii zilnice proprii si a echipei
mentine unui mediu corespunzator de sanatate, securitate in munca si PSI,
organizeaza locul de munca propriu
Intocmeste documente specifice,
Asigurarea calitatea lucrarilor executate de el sau de echipa

CERINTE

Licentiat in electrica/electrotehnica/automatizari, candidatul ideal stie sa foloseasca PC (windows), cunoaste limba engleza (italiana constiutie un avantaj dar nu este obligatoriu), face masuratori si controlul tehnic al calitatii panourilor de comanda. Disponibil pt deplasari in Italia pt training.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Infiintata in 2008, SC DUE PI SERVICE RO SRL produce
dulapuri pentru automatizari industriale si distributia energiei.