OPERATOR VANZARE (Back Office) LIMBA GERMANA

SC FUTURE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intocmirea documentelor aferente vanzarii;
- introducerea comenzilor;
- primirea comenzilor de service si rezolvarea reclamatiilor;
- furnizarea catre clienti a informatiilor cu privire la statusul comenzilor;
- primirea feedback-ului de la clienti in legatura cu toate intrebarile si informatiile furnizate;
- reprezinta imaginea companiei in fata clientilor nostri;
- colaboreaza cu ceilalti membri ai echipei din departamentul de vanzari si din departamentele adiacente;

CERINTE

Cerinte:
- cunostinte de limba germana si limba engleza la nivel avansat atat vorbit cat si scris;
- cunostiinte operare PC (SAP constituie avantaj);
- experienta in vanzari de minim 3 ani;
- persoana autonoma, dinamica, cu spirit de initiativa;
- flexibil, prietenos;

BENEFICII OFERITE

Benefici:
Mediu de lucru dinamic intr-o echipa tanara:
Conditii de munca excelente
Salariu competitiv
Bonuri de masa
Transport gratuit
Asigurare de sanatate prin Medlife
Oportunitati de dezvoltare a carierei

Fabrica noastra din Otopeni este axata pe productia de mobila de inalta calitate pentru piata din Europa de Vest.