Operator Incarcator-descarcator

Globe Ground Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- manipulare bagaje si transporturi cargo si posta la aeronava si in terminalul sortare bagaje;
- operare echipamente specifice deservire aeronave;
- completare si prelucrare documente referitoare la bagaje, transporturi cargo si posta.

CERINTE

- apt din punct de vedere medical si psihologic;
- disponibilitate pentru efort fizic si lucru in mediu exterior;
- permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Program de lucru divers:
• 2 zile de 12h lucratoare urmate de 2 zile libere;
• 8h/zi cu 5 zile lucratoare urmate de 2 zile libere.
Salariu:
• 2500 net + 300 bonuri de masa, la angajare, pentru programul de lucru de 2 zile de 12h lucratoare, urmate de 2 zile libere;
• 2850 net + 300 bonuri de masa, la angajare, pentru programul de lucru de 8h/zi;
• 2800 net + 300 bonuri de masa, dupa obtinerea permisului de conducere pe aeroport si certificare interna pe echipamente, pentru programul de lucru de 2 zile de 12h lucratoare, urmate de 2 zile libere;
• 3150 net + 300 bonuri de masa, dupa obtinerea permisului de conducere pe aeroport si certificare interna pe echipamente, pentru program de lucru de 8h/zi;

Asteptam Curriculum Vitae la adresa de e mail: laura.urda@globeground.ro, sau sa ne contactati telefonic la nr. 0372.462.014.

GlobeGround Romania este cel mai important agent de handling de pe aeroportul Henri Coanda, incepand cu 1992. Oferim servicii la sol complete unora dintre cele mai importante companii aeriene.