Operator call center (Otopeni)

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asteptam CV-urile voastre la adresa: corina.cucui@top-assistants.ro

Descrierea postului:

Companie romano-elvetiana, una dintre cele mai mari companii de marketing direct de pe piata din Romania, ce ofera solutii integrate de marketing, angajeaza:

Operator call center

• Descrierea postului:

- preluarea apelurilor telefonice primite din partea clienţilor;
- înregistrarea comenzilor telefonice, preluarea de solicitări, sesizări, cât şi informarea cât mai eficientă a acestora;
- o continuă documentare despre produse şi servicii;

CERINTE

• Candidatul ideal:
- studii medii;
- rapiditate şi abilitate în utilizarea calculatorului;
- persoana dinamica, responsabila, serioasa, rezistenta la stres, stapână pe sine;
- bune abilitati de comunicare;
- usurinta in exprimare, dicţie bună, atitudine pozitiva;
- orientare şi respect pentru client;
- capacitate de a lucra în echipa;
- capacitate de concentrare;
- experienţă anterioara în activităţi de televânzare reprezinta un avantaj;
- domiciliul in Otopeni sau in zonele limitrofe poate reprezenta avantaj

BENEFICII OFERITE

• Salariu & Beneficii:
- salariu fix, bonusuri, bonuri de masa;
- transport asigurat;
- mediu tanar si competitiv

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!