Operator call center limba romana

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea apelurilor telefonice primite din partea clientilor
- inregistrarea comenzilor telefonice primite din partea clientilor
- preluarea de solicitari, sesizari cat si formarea mai eficienta a acestora
- o continua documentare despre produse si servicii
- punctul de lucru este in OTOPENI

CERINTE

- studii medii
- rapiditate si abilitate in utilizarea calculatorului
- abilitati de comunicare: dictie buna, fire vesela, stapana pe sine
- orientare si respect pentru client
- capacitate de lucru in echipa
- experienta in relatiile cu clientii reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

- Asigurare transport
- in prima luna 700 ron
din a doua luna 800 ron si bonuri de masa+ bonusuri in functie de realizari, salariul poate creste la 1200 ron
- orele suplimentare se platesc conform legii
- program de lucru: de luni pana vineri de la 8 la 18 cu pauza de masa sau de la 11 la 20, in functie de programul pt care se opteaza.
- se mai lucreaza si doua sambete pe luna de la 8 la 14.00, salarizate conform legii.

Program de lucru :
08:00-18:00

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!