Muncitor necalificat

UGUR YAPISAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune:
- manipulare vitrine frigorifice;
- efectuarea de operatiuni asupra vitrinelor frigorifice avariate ( curatarea, spalare, vopsire );
- orice alte operatiuni necesare la nivelul societatii.

Postul este in Otopeni si/sau in Ciolpani. Au avantaj candidatii cu domiciliu stabil in Otopeni, Corbeanca, Balotesti, Saftica, Ciolpani.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa prezinte stare buna de sanatate, seriozitate, disciplina si putere de munca.

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit este intre 1.000 si 1.400 ron in functie de performante.

Infiintata in 1992, compania noastra s-a specializat in productia si comercializarea de echipamente frigorifice comerciale. Destinate cu precadere producatorilor de inghetata, de lactate, de bere, de bauturi racoritoare, de vin, de apa si de alimente, acestea pot fi produse intr-o gama sortimentala si tipo-dimensionala foarte variata.