Manipulant Bagaje

Globe Ground Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
Incarcatorul - Descarcatorul este responsabil pentru incarcarea si/sau descarcarea manuala a incarcaturii - bagaje,posta cargo, respectiv din aeronava.
- incarca - descarca incarcatura in/din aeronava
- verifica etichetele bagajelor
- sorteaza bagaje, posta
BENEFICII:
- cursuri de pregatire profesionala gratuita si
- posibilitatea de avansare intr-o industrie dinamica
- conditii bune de lucru,
- stabilitate
- echipament complet de lucru.
- Program de lucru in schimburi;
Venit net: 2200 lei - salariu + spor de noapte, spor de week-end + spor operational, tichete de masa, decontare transport.

CERINTE

- Persoana dornica de formare profesionala la locul de munca
- Atitudine pozitivă si deschidere pentru noi experiente;
- Capacitatea de adaptare la diferite situatii;
- Spirit de echipa
- Rezistenta la efort fizic si conditiile meteo

BENEFICII OFERITE

The largest ground handling services provider on Henri Coanda International Airport since 1992. We offer full ground services to major airlines such as Austrian Airlines, Lufthansa, Swiss International Airlines, EL AL, Air Canada, Aegean, TAP Portugal, Tarom and others.