Manager Vanzari Shopfitting

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Vanzare si negociere contracte de proiecte la cheie pentru segmentul de business shopfitting, rafturi comerciale si industriale;
-Construirea si mentinerea unei relatii solide si pe termen lung cu clientii strategici;
-Identificare de noi clienti si oportunitati de vanzare pentru realizarea targetului alocat;
-Aplicarea cunostiintelor si a experientei pentru a simplifica si optimiza procesele de vanzare;
-Bugetare, control si optimizare costuri departament;
-Coordonarea echipelor din cadrul departamentului;
-Pozitia necesita frecvente delegatii in tara si in strainatate.

Candidatii care intrunesc cerintele de mai sus sunt invitati sa aplice si on line. Doar candidatii care corespund profilului vor fi contactati in maxim 3 saptamani. Toate aplicatiile sunt considerate strict confidentiale.
Pentru mai multe oportunitati va rugam sa vizitati oferta de job-uri de pe site-ul adecco.ro si inregistrati-va cv-ul in baza noastra de date pentru a fi eligibil pentru pozitii curente sau viitoare.

CERINTE

Adecco Permanent Placement cauta pentru clientul sau, un Manager Shopfitting.

Descrierea activitatii companiei: vanzare, montaj, servisare si mentenanta echipamente profesionale HoReCa, frig comercial si industrial, shopfitting, rafturi comerciale si industriale, mobilier office si comercial.

Descrierea postului:
Manager Shopfitting este o pozitie cheie, care implica interfatarea dintre potentialii clienti si potrivirea cererilor acestora cu ofertele companiei.

Profilul candidatului:

-Experienta de peste 5 ani in vanzari, domeniu tehnic;
-Studii superioare cu profil tehnic;
-Limba engleza - nivel avansat, limba franceza, germana constituie un avantaj;
-Permis de conducere categoria B.
-Abilitati excelente de comunicare, atitudine pozitiva;
-Rabdare, tact in abordarea negocierilor cu clientii, autocontrol;
-Excelente aptitudini de persuasiune, abilitatea de a identifica noi oportunitati de business;
-Abilitatea de a lucra sub constrangeri de timp si resurse;
-Abilitati de lucru cu si in echipa, adaptabilitate, flexibilitate;
-Competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor.

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si varsat: 392.440 Lei
Nr. autorizatie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autorizatie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si varsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro