Lacatus mecanic de intretinere si reparatii universale

Globe Ground Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este responsabil pentru intretinerea si reparatia utilajelor, a echipamentelor de lucru si a instalatiilor termice si sanitare din dotarea societatii.
Intretinerea spatiilor de lucru, cladiri, birouri, a remizei de utilaje, spatiilor de parcare, drumurilor de acces, spatiilor verzi, instalatiilor de canalizare si a hidrantilor.
Intervine prompt in cazul avariilor sau disfunctionalitatilor aparute la instalatiile din aria sa de activitate

CERINTE

Absolvent invatamant 12 clase;
Experienta pe o pozitie similara minim 2 ani;
Certificat de absolvire si autorizatie ISCIR, pentru fochist, clasa C – obligatoriu;
Cunostinte temeinice de instalatii sanitare, termice si de mecanica
Ecelente abilitati de comunicare, atentie sporita
Capacitatea de a gasi solutii tehnice pentru remedierea defectiunilor
Permis de conducere categoria B
Experienta anterioara in posturi similare reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Conditii bune de munca;
Echipament complet de lucru;
Un loc de munca stabil si posibilitatea de a dobandi noi experiente;
Persoanele interesate pot trimite CV.

The largest ground handling services provider on Henri Coanda International Airport since 1992. We offer full ground services to major airlines such as Austrian Airlines, Lufthansa, Swiss International Airlines, EL AL, Air Canada, Aegean, TAP Portugal, Tarom and others.