Frigotehnist

UGUR YAPISAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- instalarea, montarea, intretinerea si repararea agregatelor vitrinelor frigorifice;
- reparatia si/sau intretinerea vitrinelor frigorifice care ii sunt alocate pentru revizia anuala;
- efectuarea de reparatii a vitrinelor conform cererilor clientilor societatii;
- buna gestionare a timpului pentru a optimiza perioada de reparatie/revizie pentru vitrine;

CERINTE

- experienta de minim 3 ani;
- disponibilitate de deplasare in tara;
- permis de conducere categ. B;
- seriozitate, disciplina, interes pentru munca sa.

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit este intre 1.600 si 2.400 ron, in functie de experienta si performante.
Asigurare accidente de munca.
Asigurare privata de sanatate.

Infiintata in 1992, compania noastra s-a specializat in productia si comercializarea de echipamente frigorifice comerciale. Destinate cu precadere producatorilor de inghetata, de lactate, de bere, de bauturi racoritoare, de vin, de apa si de alimente, acestea pot fi produse intr-o gama sortimentala si tipo-dimensionala foarte variata.