Asistent Vanzari

WGF Consulting Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie producatoare de tevi si tuburi PVC, PP, PE, cu sediul in Otopeni.
Pozitia raporteaza Coordonatorului de Birou.
Responsabilitati:

Ofertare, facturare, mentinerea relatiilor cu clientii companiei
Mentinerea relatiei cu banca (OP, file cec, etc)
Contabilitate primara, mentinerea evidentei platilor si incasarilor
Preluarea apelurilor telefonice si a corespondentei
Redactare documente, situatii financiare interne, rapoarte
Browsing internet
Arhivare: documente hardcopy, monitorizari
Urmarirea si sustinerea proiectelor

Cerinte:
Liceu absolvit (preferabil liceu economic)
Experienta profesionala de minim 1 (un) an in secretariat/vanzari
Bune abilitati de operare PC (Word, Excel, Internet, etc)

Aptitudini:
Excelente abilitati de organizare si comunicare
Seriozitate
Capacitate de invatare si adaptabilitate
Rezistenta la stres
Loialitate
Spirit de echipa