Angajam BARMAN

SC CAVIO INTERIORS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- deservire bauturi alcoolice si nealcoolice conform retetarului propriu al unitatii,
- pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca,
- dozarea judicioasa a bauturilor servite in conformitate cu retetarul aprobat,
- admninistrarea corecta a stocului de bauturi,
- inregistrarea vanzarilor,
- intocmirea listei de vanzare de peste zi,
- intocmirea inventarului ori de cate ori este nevoie in conf. cu legislatia in vigoare,
-capacitate de relationare interumana, capacitate de adaptare la diverse medii de lucru,

CERINTE

-experienta de minim 3 ani pe un post asemanator,
-cunostinte gestiune, responsabilitate, atentie la detalii, bun simt,
- politete si profesionalism in servirea clientilor,
-deprinderea de a lucra in echipa.

BENEFICII OFERITE

Avantaje :
Experiena profesionala intr-un restaurant de lux,
Desfaurarea activit&aii intr-o echipa de profesionisti,
Posibilitati reale de promovare,
Loc de munca stabil,
Salariu motivant.

Constituie un avantaj
cunoasterea limbii ruse,
domiciliu in Bucuresti sau Ilfov,

DESCRIEREA FIRMEI

Restaurant traditional si centru de evenimente