Agent servicii client

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitate desfasurata exclusiv via telefon in vederea promovarii /vanzarii de produse cosmetice & tratamente pentru slabit

- contactarea telefonica a clientilor si prezentarea ofertelor existente
- inregistrarea in baza de date a apelurilor efectuate/primite
- oferirea de informatii clientilor
-redirectionarea apelurilor catre alte departamente atunci cand situatia o impune

CERINTE

Pentru clientul nostru , companie romano-elvetiana , recrutam Agent servicii client - locatie Otopeni

Cerinte:
- studii medii/superioare
- excelente abilitati de comunicare
- organizare si atentie la detalii
- responsabilitate
- minima experienta in relatii cu clientii

BENEFICII OFERITE

- transport asigurat de companie
- salariu fix + bonuri de masa+ bonusuri lunare+ comision vanzari
- mediu de lucru competitiv
-reale sanse de promovare

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.