AGENT COMERCIAL PE INTERNET

MY WAY CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofertarea pe INTERNET a produselor si serviciilor firmei, inclusiv in limba engleza.
- Pentru a putea realiza in conditii optime acesta activitate, viitorul angajat va trebui sa se documenteze in legatura cu ofertele curente ale firmei pentru clienti, sa se informeze despre activitatea clientilor catre care se trimit oferte si sa realizeze oferte complete pentru fiecare client, in functie de specificul activitatii desfasurate de acesta.

CERINTE

Persoana potrivita pentru acest post trebuie sa detina cunostinte avansate in ceea ce priveste:

- navigarea pe Internet;
- operare PC(reAlizarea unei baze de date in EXCEL)
- conceperea si redactarea ofertelor comerciale;
- limba engleza (se vor face oferte catre parteneri sau potentiali clienti straini).

BENEFICII OFERITE

- Salariul este de 7-10 milioane, in functie de performante.
- Punctul de lucru pentru acest post este situat in OTOPENI.
- Programul de lucru este de luni pana vineri de la 9.00 la 17.30

agentie de recrutare si plasare de forta de munca, acreditata de Ministerul Muncii, Solidaritatii Sociale si Familiei, selecteaza candidati in vederea ocuparii postului de agent comercial pe internet, pentru partenerul sau, SC UGUR YAPISAN SRL, societate ce are ca obiect de activitate productia si exportul de utilaje frigorifice