Agent Achizitii

Stift Lux Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Responsabilitatea de a reprezenta compania in relatia cu furnizorii externi sau interni
- Determinarea necesarului de comandat catre furnizori in conformitate cu politica de management a stocului
- Trimitere comenzi, negociere preturi
- Urmarire comenzi de la confirmare pana la receptia finala
- Evidenta conformitatii caracteristicilor tehnice si comerciale ale produselor comandate si receptionate
- Cautarea de noi furnizori pentru produsele existente si participarea la dezvoltarea de game noi de produse
- Administrarea sit-ul si a paginii de facebook a companiei

CERINTE

- studii superioare finalizate (preferabil studii economice);
- cunostinte avansate de limba engleza;
- bune cunoştinţe de MS Excel, Word, constituie un avantaj cunostintele de programe editare grafica (Corel, Photoshop);
- constituie un avantaj cunostintele de marketing online.
- abilităţi de organizare şi orientare spre lucru in echipa;
- experienta de lucru minim 2-3 ani, experienta pe un post similar constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- post permanent de tip full time, in cadrul unei companii lider la nivel national;
- lucrul in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
- program de instruire la locul de munca;
- pachet salarial motivant;
- posibilitate dezvoltare profesionala, promovare in cadrul firmei.

Infiintata in 1995, compania Stift Lux Design, a debutat cu obiectivul de a oferi cele mai bune solutii si servicii in domeniul fierului forjat.
Una dintre preocuparile noastre este permanenta crestere a gradului de satisfactie a clientilor nostri, fapt pentru care efectuam cele mai eficiente achizitii, in scopul optimizarii raportului calitate – pret.
Oferta noastra insumeaza peste 2000 de produse, precum si servicii customizabile, pentru a satisface in totalitate doleantele consumatorilor. Suntem unul dintre cei mai importanti producatori si importatori de elemente din fier forjat, din Romania si Republica Moldova.