Administrator Magazie (Lucrator Gestionar)

Globe Ground Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Administrator Magazie care sa se ocupe cu: administrarea si evaluarea stocurilorde materiale si piese de schimb automotive si utilaje grele, aprovizionarea si refacerea stocurilor pentru desfasurarea activitatilor din cadrul societatii.

CERINTE

Cunostinte:
- cunostinte tehnice de nivel mediu in domenul industriei auto si utilaje grele;
- cunostinte navigare internet, operare PC, MS
- carnet de conducere categoria B,

Constituie un avantaj :
- atestat de stivuitor;
- cunoasterea programului de gestiune Charisma ERP ;
- cunoasterea limbii engleze sau germane.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa, bani de transport, mediu de lucru dinamic, echipament de lucru.

GlobeGround Romania este cel mai important agent de handling de pe aeroportul Henri Coanda, incepand cu 1992. Oferim servicii la sol complete unora dintre cele mai importante companii aeriene.