RESPONSABIL LINIE PRODUCTIE

DOC TECH INDUSTRY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planifica activitatea de productie in functie de planul de productie, pentru a asigura realizarea integrala a indicatorilor cantitativi si calitativi stabiliti.
- Coordoneaza, verifica si planifica activitatea personalului din subordine.
- Raspunde de calitate si productivitate.
- Verifica defectele calitative finale cat si interfazice.
- Propune masuri pentru inbunatatirea activitatii de productie

CERINTE

- Candidatul trebuie sa aiba cunostinte tehnice solide in prelucrarea articolelor de marochinarie(portofele si posete) si experienta relevanta in domeniu.
- Comunicativitate, orientare spre rezultate, concentrare in conditii de stres.
- Interes pentru calitate;
- Aptitudini de supervizare a activitatii de productie;
- Capacitatea de a coordona o echipa.
- Cunostinte de limba engleza si/sau italiana la nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
- Mediu de lucru dinamic si profesional;
- Angajament pe termen lung;
- Salariu motivant;
- Decontare transport/cazare;
- Tichete de masa.

SC DOC TECH INDUSTRY SRL reprezinta o companie tanara pe piata romaneasca, insa a carui nucleu s-a format in jurul unei echipe experimentate, dinamice si dornica de afirmare.
Societatea a fost infintata in 2008 specializata in producerea articolelor de marochinarie – posete si portofele.
In cadrul companiei noastre sunt apreciate performanta, implicarea, abilitatiile, proactivitatea, dar mai ales valorile umane.
Daca doresti sa faci parte din echipa noastra de succes nu ezita sa aplici pentru acest post!