MUNCITOR MAROCHINARIE POSETE/PORTOFELE

DOC TECH INDUSTRY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC DOC TECH INDUSTRY SRL – Orastie str. Gh. Lazar nr. 2 Jud. Hunedoara angajeaza personal in meseriile :
• Cusator articole textile – 5 posturi
• Pregatitor articole marochinarie– 5 posturi
• Muncitor necalificat in marochinarie– 5 posturi

Responsabilitati
- execută operaţii mecanice de prelucrare a pieselor pentru articole de marochinărie
- deserveşte maşinile pentru prelucrare;
- realizează operaţii de asamblare pentru articole de marochinărie ;
- aplică normele de calitate în domeniul de activitate.

CERINTE

- experienta pe un post similar
- cunostinte in prelucrarea articolelor de marochinarie(portofele si posete)
- scoala profesionala sau liceu;
- comunicativitate, orientare spre rezultate, concentrare .
- Interes pentru calitate

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
• Mediu de lucru dinamic si profesional;
• Angajament pe termen lung;
• Salariu motivant;
• Decontare transport;
• Tichete de masa.

CV –urile se pot depune la sediul firmei Orastie str. Gh. Lazar nr. 2 Jud. Hunedoara, pe fax 0254.244.311 sau pe email: doctechind@gmail.com

SC DOC TECH INDUSTRY SRL reprezinta o companie tanara pe piata romaneasca, insa a carui nucleu s-a format in jurul unei echipe experimentate, dinamice si dornica de afirmare.
Societatea a fost infintata in 2008 specializata in producerea articolelor de marochinarie – posete si portofele.
In cadrul companiei noastre sunt apreciate performanta, implicarea, abilitatiile, proactivitatea, dar mai ales valorile umane.
Daca doresti sa faci parte din echipa noastra de succes nu ezita sa aplici pentru acest post!