AGENT DE PAZĂ

TERPENA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Răspunde de controlul la intrare și la ieşirea din incinta unităţii a persoanelor, mijloacelor de transport, materialelor, documentelor şi altor bunuri;
- Răspunde de organizarea și executarea serviciului de paza în obiectivele încredințate;
- Organizează, păstrează și arhivează toate documentele specifice departamentului, conform procedurilor interne.
- Completează registrele și documentelor care se întocmesc la departamentul Pază
- Să nu facă declarații publice referitoare la aspecte ce țin de activitatea internă a societății; are obligația să păstreze secretul profesional

CERINTE

- Atestat Paza si Protectie
- Aptitudine de comunicare;
- Aptitudinea de a lucra cu documente;
- Cunostințe operare PC: cunoștințe solide MS Office (în special Excel);
- Capacitate de a lucra cu oamenii;
- Echilibru emoţional;
- Fara antecedente Penale
- Iubitor de animale
- Punctualitate;
- Perseverenţă şi atitudine proactivă;
- Responsabilitate;
- Rezistenţa mare la stress;
- Uşurinţă, claritate şi coerenţa în exprimare;
- Spirit organizatoric;

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de activa într-un mediu de lucru profesionist și dinamic
- Posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie solidă
- Posibilități de promovare în cadrul companiei
- Pachet salarial atractiv, în funcție de performanțe

S.C. TERPENA S.R.L., cu sediul în Orăstie, judetul Hunedoara, cu o vechime în domeniu de peste 16 ani, este o societate cu capital privat românesc ce activează în industria chimică, specializată în fabricarea de Uleiuri Esentiale şi Chimicale Aromatice.
Datorită implicării în dezvoltare si diversificare a produselor, societatea Terpena este unul dintre principalii jucători pe piata fabricării Uleiurilor Esentiale si Chimicalelor Aromatice din Europa.