Vanzator - Gestionar in Magazin Specializat cu Produse de Intretinere in Industrie

SC ADIX S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intretinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii deserviti din magazin;
- Gestiunea stocului;
- Pregatirea actelor pentru contabilitate.

CERINTE

- Cunostinte tehnice;
- Abilitati de comunicare;
- Cunostinte PC;
- Constituie avantaj cunoasterea produselor de intretinere, experienta in vanzari.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Bonuri de masa;
- Colectiv tanar si dinamic.

Grupul Adix este un important distributior de materiale tehnice din Europa Centrala. Membrii grupului sunt: in Romania ADIX S.A. cu un centru logistic si administrativ si noua puncte de lucru in opt orase importante, in Ungaria Adix-Trade Kft cu sapte puncte de lucru in cinci orase si in Slovacia AD-Loziska cu un punct de lucru. Astfel in prezent functioneaza 17 puncte de lucru in trei tari, asigurand o aprovizionare rapida cu produse de calitate precum si alte servicii.