Tehnician asigurarea calitatii

SC GRASS TECH SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza controlul sistematic al calitatii produselor de-a lungul procesului de productie, in conformitate cu procedurile de control calitate existente
- Este responsabil de verificarea numarului de piese, de starea ambalajului si de prezenta pe cutie a etichetei cu informatiile corespunzatoare
- Inregistreaza rezultatele controlului de calitate
- Intocmeste documentele aferente in cazul detectării unor defecte sau nereguli
- Identifica piesele neconforme și aplica procedura corespunzatoare

CERINTE

- Studii medii finalizate
- Disponibilitate pentru program de lucru 12/24 - 12/48
- Atentie la detalii
- Abilitatea de a efectua masuratori uzuale cu subler si ruleta
- Avantaj: experienta intr-o pozitie similara

BENEFICII OFERITE

- Transport gratuit din Oradea
- Tichete masa
- Tichete cadou de Paste si de Craciun
- Prima de vacanta

Firma producatoare de mase plastice: Astroturf, Poultry, CP Spray Suppression.