Tapiter / Maistru Croitor

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie de productie mobilier pentru export.

- crearea sabloanelor pentru tapiteria pentru piesele de mobilier
- realizarea prototipului tapiteriei pe baza unei imagini ( tapiterie pentru scaune, fotolii, canapele etc)
- calcularea dimensiunilor optime pentru piesa de tapiterie
- realizarea croiului tapiterieie si coaserea acesteia
- modificarea prototipului in functie de solicitarile clientului
- instruirea personalului din productie cu privire la realizarea optima a tapiteriei

CERINTE

- experienta in domeniul productiei de mobilier sau in croitorie
- cunostinte in domeniul tapiteriei avantaj
- fire creativa
- atentie asupra detaliilor

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- transport asigurat
- telefon de servici

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.