SUPERVIZOR PRODUCTIE/SEF DE TURA

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie italiana producatoare de mase plastice pentru produse electronice de larg consum, cu sediul in Oradea.

Responsabilităţi:

- coordonarea si verificarea activitatilor din sectie:
- asigurarea realizarii produselor in conformitate cu Ordinele de Productie;
- intocmirea Ordinelor de Productie;
- lansarea in fabricatie a Ordinelor de Productie pe baza programului stabilit;
- elaborarea Procedurilor Operative Standard si revizuirea procedurilor deja existente;
- instruirea si de verificarea respectarii regulilor de igiena personala pentru personalul operator;
- supervizarea operatiilor efectuate de personalul din Sectie;

CERINTE

- studii superioare tehnice sau economice
- cunoasterea de limbi straine: limba engleza, preferabil nivel mediu sau avansat.
- operare PC: Word, Excel, programe de baze de date.
- experienta minimum 2 ani
- permis de conducere

- rezistenta la stres
- persoana puternica, dinamica si care se integreaza usor in echipa, dar care inspira respect si are capacitatea de a motiva personalul din subordine;
- persoana organizata

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa
Training in cadrul fabricii

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!