Specialist Marketing

Proges

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania PROGES este prezenta pe piata romaneasca incepand cu anul 2001 avand ca obiect principal de activitate importul si distributia de materiale pentru amenajari interioare.
La PROGES avem valori puternice si standarde ridicate, care sunt foarte importante pentru noi si clientii nostri. Oferim un mediu de lucru in care fiecare este parte a echipei, neexistand bariere intre management si angajati deoarece credem in conducerea prin forta exemplului. PROGES isi datoreaza succesele in primul rand angajatilor care lucreaza pe intreg cuprinsul tarii.

Responsabilitati:

- Pune in aplicare planul anual de marketing

- Vine cu sugestii de imbunatatire a planulului de marketing

- Actualizeaza si face managementul informatiilor de pe site

- Dezvolta si implementeaza campanii de promovare, de mailing si marketing virtual

- Administreaza conturile social - media

- Analizeaza in permanenta piata

- vine in permanenta cu sugestii de promovare a companiei si a produselor comercializate de companie.

CERINTE

- Studii universitare ( marketing)
- Experienta in domeniu minim 1 an

- Cunostinte despre materiale pentru amenajari interioare
- Cunostinte de marketing
- Metode si tehnici de sondare a pietei
- Metode si tehnici de promovare a produselor
- Capacitate de analiza si sinteza
- Orientare spre rezultate
- Abilitati de comunicare
- Abilitati de negociere
- Adaptabilitate
- Munca in echipa
- Abilitati de prezentare

BENEFICII OFERITE

Firma importatoare si distribuitoare de materiale pentru amenajari interioare, aflata in plina expansiune