Sofer International - Autoutilitara ( categoria B, C)

Kefren Expres

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza serviciile de transport de marfuri pe rute nationale si internationale
- Alege rutele optime pentru alimentarea cu carburant
- Comunica permanent cu Dispeceratul cu privire deplasarea pe ruta stabilita [locatie, grafic de timp, eventuale nereguli aparute, etc.]
- Respecta timpii corespunzatori de livrare si de incarcare
- Anunta Responsabilul Tehnic atunci cand intampina dificultati tehnice
- Depune eforturi permanente de a imbunatati parametri de exploatare a masinii [ex.: consum economic]

CERINTE

- scoala de conducatori auto categoria B;constituie avantaj C,E
- constituie avantaj Atestat ADR
- atestat sofer profesionist transport marfa constituie avantaj;
- fara cazier judiciar;
- fara antecedente rutiere grave (penal sau cu permis suspendat);
- 10 clase + scoala profesionala/ studii medii;
- experienta de cel putin 3 (trei) ani in conducerea de autovehicule in trafic international de marfa;
- cunostinte minime de mecanica auto;
- cunoasterea la nivel conversational a unei limbi de circulatie internationala (engleza, germana, franceza,italiana, spaniola,maghiara).

BENEFICII OFERITE

- Salarizare perfomanta
- Masini Citroen Jumper,Fiat Ducato, Mercedes Sprinter
- Sistem de comunicare cu Dispeceratul

Societatea comercială Kefren Expres srl a fost infiinţată în anul 2011, având drept obiectiv furnizarea unei game variate de servicii de transport într-o maniera profesională, oferite cu promptitudine şi adaptate în permanenţă cerinţelor clienţilor. Kefren Expres practică o politică responsabilă faţă de toţi partenerii, indiferent de mărime, tratându-i pe toţi cu acelaşi respect. Misiunea noastră este să îi ajutăm pe clienţii noştri să îşi indeplinească obiectivele logistice, în condiţiile unor costuri optime. Concepţia care ne ghidează este aceea de a fi atenţi cu problemele şi nevoile clienţilor noştri; acesta concepţie stabileşte modul de lucru şi standardele în toate aspectele activităţii noastre.