SOFER CATEGORIA B

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Furnizor oradean de produse industriale si de solutii tehnice pentru piata industriala romaneasca angajeaza urgent sofer cu permis categoria B. Acesta va conduce o masina de 3,5 tone, cu care va transporta marfuri si ocazional persoane, in regiunea Transilvaniei (Bihor, Arad, Brasov, Timis, Cluj, Satu-Mare, Salaj, Sibiu, Bistria Nasaud). Sunt exclusi candidatii cu cazier judiciar sau cu antecedente rutiere.
Responsabilitati:
1. Efectuarea de transport marfa in limite legale, precum si de persoane din cadrul societatii, in interes de serviciu in aria geografica Transilvania
2. Utilizarea autovehiculului in interesul societatii
3. Respectarea rutei de livrare
4. Intretinerea tehnica si curatenia corespunzatoare a autovehiculului

CERINTE

1. Posesor permis categoria B
2. Experienta in condus
3. Studii medii
4. Fara antecedente rutiere
5. Fara cazier judiciar
Aptitudini necesare ocupării postului
1. Seriozitate
2. Punctualitate
3. Abilitati bune de comunicare si lucru in echipa
4. Abilitati tehnice, dexteritate

BENEFICII OFERITE

1. Pachet salarial atractiv: - 1.200 RON NET- negociabil in functie de experienta
2. Transport asigurat
3. Bonuri de masa - 9 lei/ziua lucrata
4. Program de lucru: 08:00-16:30

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!