Sef productie fabrica de mobilier lemn masiv si PAL

Zaor Studio Furniture

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatea de productie pe schimburi si verifica respectarea planningului zilnic si saptamanal.
· Controleaza respectarea procedurilor, executarea programelor si sarcinilor specifice de catre personalul din subordine; respecta termenele de executie;
· Analizeaza activitatea zilnica desfasurata in procesul de productie si stabileste masuri corective cand este cazul.
· Asigura respectarea tehnologiei de fabricatie si a calitatii productiei din zona de responsabilitate, propune cai si mijloace de progres, achizitionarea de echipamente tehnice noi.
· Analizeaza realizarile zilnice, calitate/cantitate, functionarea utilajelor,etc

CERINTE

- Experienta minimum 5 ani in prelucrarea lemnului masiv si a mobilierului din PAL
- Experienta si abilitatea de a coordona activitatile echipelor de productie
- Studii medii sau superioare de specialitate in industria lemnului
- Persoana dinamica, activa si cu o gandire pozitiva; capabila de a lua decizii;
- Are abilitati reale de relationare si comunicare, flexibil in abordarea problemelor;
- Disponibil de a lucra peste orele de program cand este cazul
- Bune cunostinte MS Office;
- Cunostinte in limba maghiara si engleza sau germana constituie un avantaj.
- Experienta de munca in strainatate in domeniul prelucrarii lemnului ( Austria sau Germania) constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu negociabil

Va rugam trimiteti C.V. la adresa e-mail sales@zaorstudiofurniture.com

Zaor este o intreprindere internationala in crestere rapida in domeniul afacerilor audio profesionale cu sediul in Salard, jud. Bihor. Suntem specializati in fabricarea mobilierului tehnic pentru studiouri, oferind solutii pentru proiecte simple mergand pana la proiecte complexe, exclusiviste, oferind produse de serie si produse custom-made.