Sef echipa

RoMarketing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supravegherea fluxului de lucru conform IL-CONV-01 , 02 , 03 , 04 , 05 , 06 , 07 , 08 , 09 , 10 , 11 , 12, asigurarea respectarii diciplinei, bunelor prectici din domeniu, si a ROI.

Operatorul principal raspunde direct pentru :

-respectarea prevederilor din IL

-respectarea indicatorilor de calitate, si a tolerantelor din planul de control

-respectarea planului de curatenia din zona sectia de conversie :

-din dreptul biroului directorului de fabrica si pana la magazia de produse finite

-de la Signode ( de la Sheet liner ) si pana la peretele de la Corpart

-WC din zona de magazie produse finite

CERINTE

Experienţă ca si sef echipa de cel ptin 1 an.
Experienţă de lucru in domeniul productiei de cel putin 3 ani.
Abilităţi de comunicare scrisa si verbala, exprimare clară şi concisă a ideilor, organizare.
Operare PC.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

RoMarketing este o companie care desfasoara activitati de dezvoltare a resurselor umane din companii multinationale, dar si din intreprinderi mici si mijlocii.
PRODUSE SI SERVICII ROMARKETING
TRAINING
CONSULTANTA
EVALUARE RECRUTARE
COACHING
TEAM BUILDING