Sef Birou AUTO

S.C. Arabesque S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Coordoneaza activitatea biroului auto local
• Monitorizeaza activitatea zilnica prin intocmirea FAZ-lor
• Verifica documentele specifice (rute de transport, foi de parcurs, bonuri de combustibil, diagrame)
• Mentine relatia cu RAR, ARR, AND, UNTRR, companii de asigurari, firme de leasing
• Pastreaza evidenta ITP-lor, rovignete, soferi, etc.
• Supravegheaza, verifica si coordoneaza intreaga activitate de intretinere si reparatii auto
• Intocmeste raportari periodice catre centru
• Dezvolta si motiveaza echipa pe care o conduce.

CERINTE

• Experienta in coordonarea unui parc auto
• Cunostinte tehnice in domeniu
• Cunoasterea legislatiei specifice domeniului transporturilor de marfuri
• Cunostinte de baza in operare PC
• Loial, flexibil, capacitate de comunicare si organizare, spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

•Pachet motivational atractiv
•Posibilitati de afirmare si dezvoltare profesionala

Companie cu capital integral românesc, ARABESQUE si-a f¿cut aparitia pe piata româneasc¿ în anul 1994, aducând un plus de profesionalism pe piata materialelor de constructii si o ofert¿ integrat¿.

În prezent, compania ARABESQUE este lider pentru distributia materialelor de constructii si finisaje oferind peste 25.000 de repere.