Sales Account Manager

Maya Intercons

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine si dezvolta relatia cu clientii companiei;
- negociaza contractele comerciale, urmareste derularea lor si termenele de plata;
- efectueaza studii de piata in vederea identificarii modului de structurare a pietei;
- monitorizeaza competitia;
- identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea trimiteri ofertei, negocierii si incheierii contractelor
- intocmirea rapoarte periodice de activitate si urmareste realizarea target-ului de vanzari
- prezentarea serviciilor si produselor catre clientii potentiali

CERINTE

- experienta in relatii cu clientii
- bune cunostinte de operare PC
- excelente abilitati de comunicare
- nivel avansat de cunoastere a limbii FRANCEZE ( scris si vorbit )

Maya Intercons s.r.l. este o societate de constructii cu capital integral privat, cu sediul in Oradea, al carei profil consta, in principal, in executarea lucrarilor de constructii de orice tip – constructii noi ,reparatii si reabilitari , extinderi si modernizari ale unor constructii deja existente, inclusiv instalatiile aferente.
Societatea lucreaza in subantrepriza cu diferite firme de constructii din Franta, Germania si Austria.