Responsabil Productie

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala care ofera o gama larga de solutii personalizate in domeniul inchirierii de articole textile, fiind printre furnizorii de top din Europa si lider de piata in tara de origine.

Concernul s-a extins in 8 tari, avand aproximativ 2300 de angajati si fiind in continua dezvoltare; obiectivul lor fiind obtinerea primului loc pe piata in Europa Centrala si de Est.

Activitatea de baza o reprezinta inchirierea de articole textile pentru diverse industrii:
- uniforme in industrie
- in domeniul sanitar se ofera servicii complete de inchiriere, curatare si sterilizare
- pentru hoteluri si restaurante
- servicii pentru spatii sterile
- igiena grupurilor sanitare
- carpete publicitare lavabile

CERINTE

Persoana pe care o cautam trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- cunostinte solide de limba germana
- experienta tehnica
- experienta in coordonarea de echipe de 10-20 de persoane

BENEFICII OFERITE

- Contract full-time
- Salariu fix completat de bonus din vanzari

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.